ברוכים הבאים לדף העזרה של וובר.

בדף זה מופיעות שאלות נפוצות של לקוחותינו ופתרונות לכל שאלה.

אל דאגה! זה לא צבע.

המשטחים הפנימיים של מכסה הגריל אינם צבועים, הם מצופים באמייל או פורצלן אפוי בתוך היציקה. זאת אומרת שהוא לא יכול להתקלף. מה שאתה רואה הוא שומן ועשן שהצטברו במהלך שימוש בגריל על גבי המכסה. במהלך השימוש בגריל, השומן, האדים והעשן המחומצן הופכים לפחמן אשר לאורך זמן מצטבר על הצד הפנימי של המכסה. כאשר הוא מתחיל להתקלף הוא עשוי להראות כמו פיסות צבע היורדות מן המכסה. 
הקילוף בדרך כלל מתחיל במרכז המכסה ומתפשט כלפי חוץ, והוא מבריק בצד אחד ועמום בצד השני. צבירי פחמן אלה אינם רעילים אבל בהחלט כדאי  לנקות אותם.  יש להסיר בעדינות את כל החלקיקים הרופפים עם מברשת נחושת לאחר כל צלייה כאשר מכסה הגריל עדיין טיפה חם ולאחר מכן לנגב עם מגבות נייר או תמיסת סבון ומים. ניתן למצוא ביוטיוב הדרכות בנושא ניקיון מסוג זה בגרילי גז.

בהתאם למדיניות  וובר אנחנו לא מאפשרים המרות או שינויים במערכות הגז לבטיחותכם. אין לבצע שום שינוי בגריל! שימוש שלא לפי הוראות היצרן עלול להיות מסוכן. וכמובן שהאחריות אינה תקפה במקרה זה. 

ישנם מספר סיבות העלולות לגרום לבעיה בהצתה של הגריל.

בתור התחלה יש לבדוק אם אכן יש ניצוץ כאשר לוחצים על כפתור ההדלקה. במידה ויש ניצוץ כדאי לנסות ולקרב את החלק ממנו יוצא הניצוץ אל המבער.
במקרים מסויימים,  שומן המטפטף לתוך מערכת ההצתה ומתייבש שם מונע מהניצוץ להגיע למבער שמספק את הגז, לכן, כדאי לנקות את איזור ההצתה והמבער. במידה וההצתה שלכם מתבצעת בעזרת סוללה. יש לנסות ולהחליפה.

בשלב הבא, בדקו אם חוטי המצת רופפים. החוטים הלבנים והשחורים צריכים להיות מאובטחים בשני הקצוות. בידקו את המיקום של כרטיסיית המתכת הבולטת מcookbox ווודאו כי החוט הלבן אכן מחובר. 

זכרו כי מזג אוויר לח מאוד או גשום יכול לגרום ללחות להצטבר ליד המצת ולהפוך את מצת לבלתי שמיש. כדי לתקן מצב זה, יש להדליק את הגריל עם גפרור. החום מהגריל יחמם את החלל ויפתור את הבעיה.

טיפ: זכרו, ניקוי צריך להיות חלק מהתחזוקה השוטפת שלכם. שמירה טובה על הגריל תביא לאריכות חיי המוצר.

כמו כן, ניתן לפנות אלינו בכל נושא דרך הלינק “צור קשר”.

שמירה על מפזרי הלהבה היא פשוטה וקלה. אחת לחצי שנה/ שנה יש לעשות ניקיון תקופתי לגריל. בתור התחלה אפשר להדליק את הגריל על העוצמה המקסימלית למשך 5 דקות. (יש לוודא שאין שום דבר בתוך הגריל וכמובן לא להשאיר את הגריל ללא השגחה!) זה יהפוך את הפסולת שהצטברה על מפזרי הלהבה לעפר ואפר. לאחר מכן יש לשפשף את המשולשים בעזרת מברשת ניקוי מנחושת/נירוסטה ולהוריד את כל השומן שנדבק אל תוך מערכת איסוף השומנים.

אם יש צורך בניקוי יסודי יותר, אפשר לקחת את מפזרי הלהבה ולשים אותם בכיור עם מעט מים חמים וסבון ולשפשף בעזרת סקוטש. כמובן שנשתמש רק בנוזל לשטיפת כלים ובמים, אין להשתמש בשום דבר שלא הייתם שמים על מחבת בבית!
יש לשטוף ביסודיות וליבש במגבת. אל תשאירו אותם רטובים, הדבר עלול לגרום להם להחליד, וחבל!
אנחנו לא ממליצים לשים את מפזרי הלהבה במדיח הכלים. כמות הפסולת שהם משחררים עלולה לגרום לסתימה במערכת…

חשוב! אל תשתמשו בחומרי ניקוי לתנור ואל תכניסו את מפזרי הלהבה בתנור לניקוי עצמי!

בהצלחה!

לכל שאלה ניתן לפנות אל נציגי השרות בכל אחד מהסניפים שלנו

לגרילי וובר מסדרות Genesis, Summit האחריות 10 שנים, לשאר הסדרות 5 שנים, האחריות אינה כוללת עלות טכנאי והחלפה, ואינה כוללת משלוח.
 לגרילים שלא מיועדים לארץ ו/או לא נקנו אצל משווקים מורשים, אין אנו נותנים אחריות כלל!

מומלץ לקרוא היטב את הוראות ההפעלה והמדריך לגריל זה, הקפדה על ניקיון הגריל חשובה ביותר, יש להחליף תבניות ולשמור על ניקיון הגריל שלא יצטברו שומנים באמבטיה. יש לזכור – שומנים הם חומר דליק, במקרים מסוימים התלקחות שומנים מסוכנת!

במידה ולא תשמרו על הגריל כפי שכתוב בהוראות ופרצה דליקה, האחריות אינה תקפה!!
 ניתן להתייעץ עם אנשי המכירות שלנו בעניין.

מומלץ להקפיד שהפלטות יהיו משומנות בשמן מאכל כך שלא יחלידו.
 בסוף הניקיון מעבירים שימון דק ומחממים טיפה את הפלטה.
לגבי הרשתות, רק לאחר ניקיון תקופתי יש צורך לחזור ולשמן את הרשתות. אין צורך לשמן אחרי/לפני כל שימוש.

בהצלחה!

יש כל מיני שיטות שניתן בעזרתן להוסיף ריח של עישן קל בצלייה גם בגרילי גז, יש למשל משטחי עישון מעץ וכפיסי עץ לעישון בטעמים רבים ומגוונים המיועדים לגרילי גז ומעשנים קלות את הדג/בשר. מומלץ להתייעץ עם אנשי המכירות שלנו בעניין.

* אסור להוסיף אבנים בגרילי הגז של וובר.

פתרון לבעיות אלה הוא פשוט מאוד.
כנראה שהגיע הזמן לעשות ניקיון תקופתי למבערים. פשוט נקה את פתחי הבעירה לכל אורך צינור המבער. ע”מ לעשות זאת בצורה הטובה ביותר יש לעיין בחוברת הוראות שהגיעה יחד עם הגריל.
דבר נוסף שכדאי לבדוק. ייתכן שמכל הגז כמעט ריק או ריק לחלוטין. במידה וזה המצב, יש להחליף מכל.
בהצלחה!

לרוב אין לגריל השפעה על צבע הגז.  אם הגז המסופק לגריל מהול בחומרים נוספים, ייתכן וצבעו לא יהיה כחול כפי שציפיתם. 

מה שכן, יש לבדוק חסימות ברשת להרחקת חרקים ולנקות אתם היטב.
*עיין בחוברת שהגיעה יחד עם הגריל.

פנו לכל אחד מהסניפים שלנו בטלפון או דרך הקישור “צור קשר” ונשמח לענות על שאלותיכם!

0
  0
  עגלת הקניות
  עגלת הקניות שלך ריקה

  עדכון זמנים חשוב!

  ביום הזיכרון (13/05/24) הסניפים יהיו פתוחים עד השעה 16:00

   

  ביום העצמאות (14/05/24) הסניפים יהיו סגורים