גרילי גז סידרת Summit

הכירו את סדרת Summit של גרילי הגז של Weber

כשאתם מחפשים גריל גז איכותי, כזה שייתן לכם מעל ומעבר, מומלץ לכם להכיר את סדרת Summit מתוצרת חברת Weber. סדרת ה – Summit היא למעשה השילוב המושלם בין עוצמה, איכות ופשטות. עוצמה – מבחינת החום והיעילות, ופשטות – מבחינת ההתקנה והתפעול! כשאנו מחפשים גריל גז איכותי, אנחנו רוצים שטח צלייה גדול, עוצמת חום מרבית, חומרים איכותיים שיחזיקו מעמד, וכמובן – אחריות שתגרום לנו לרכוש בלי לדאוג אפילו לרגע. גרילי הגז מסדרת Summit מעניקים לנו את כל אלו ואף מעבר, ומבטיחים לנו חוויה קולינרית בלתי נשכחת בכל פעם מחדש, כמו גם חווית אירוח מושלמת.

 • גריל גז דגם Summit E-470 שחור

  גריל גז דגם Summit E-470 שחור

  14,900.00
  מידע נוסף
 • גריל גז דגם Summit S-470 שחור

  גריל גז דגם Summit S-470 שחור

  15,900.00
  מידע נוסף
 • 10%
  הנחה
  גריל גז דגם S-670 נירוסטה

  גריל גז דגם S-670 נירוסטה

  18,999.00
  מידע נוסף

עוצמת החום בגרילי סדרת Summit

עוצמת החום היא אחד הפקטורים החשובים בעת שאנו מתכוונים לרכוש גריל גז. כמות המבערים ועוצמתם – היא זו שתקבע את עוצמת החום שנקבל. בסדרת Summit, הגרילים מכילים בין 5-7 מבערי נירוסטה איכותיים, העובדים כל אחד בהספק של בין 12,000 ל – 13,000 BTU. מתוך המבערים האלו – מבער אחד הוא מבער טורבו, המאפשר לנו אטימה וצריבה של הבשר. עוצמת החום, ומספר המבערים הגדול יחסית – מאפשרים לנו שטח צלייה גדול יותר, ועבודה יעילה יותר עם גריל הגז – לקבלת תוצאות מושלמות ו… טעימות!

 

פונקציות חשובות לאיכות הצלייה בסדרת Summit

גרילי הגז של סדרת Summit מהווים את המילה האחרונה בתחום הצלייה והעישון, ועל כך יעידו כמה מהאלמנטים המעניינים שהם כוללים. בתור התחלה נציין את קופסת העישון האיכותית, המאפשרת לנו לעשן את הבשר שאנו מכינים, ולהעניק לו מספר טעמים ייחודיים ושונים. מכסה הנירוסטה האיכותי, לא רק שמגן על גריל הגז שלנו מפני נזקים ובלאי, הוא גם מעצים את יכולת צליית הבשר, בכך שהוא גורם לאדים, לחום ולעשן לחזור אל הבשר – ולהקנות לו עסיסיות וטעם. רשתות הנירוסטה של גרילי סדרת Summit הן מסיביות ואיכותיות, ולכן מאפשרות לנו פיזור חום אחיד על פני שטח הצלייה… ומי שמבין בצליית בשר – יודע שתפקידן של רשתות הגריל הוא לקלוט את החום אליהן, ולפזר אותו בצורה אחידה ככל האפשר על פני שטח הצלייה. אם כבר הזכרנו את שטח הצלייה – כדאי לציין את גודלו המרשים של שטח הצלייה המרכזי – 90*50, שמעבר לו, אנו גם נהנים מרשתות נוספות המאפשרות צלייה של בשר במרחק מסוים מהאש, הפשרת ירקות ופיתות, או שמירה על בשר חם.

 

פיצ’רים נוספים בגרילי סדרת Summit

חברת Weber חרטה על דגלה את המצוינות והאיכות, ומעבר לכך – סדרת גרילי הגז Summit, מראה לנו שהם לא זנחו גם את עניין הנוחות וחווית המשתמש. גרילי סדרת Summit מתאפיינים במערכת תאורה משוכללת, המאפשרת לנו לעבוד גם בשעות החושך בצורה נוחה במיוחד. מעבר לכך, אנחנו נהנים גם מארוניות נירוסטה המובנות בתוך הגריל, ובהן אנו יכולים לשמור חפצים שונים שאנו צריכים לידינו בעת ההכנה. הגרילים מסדרת Summit באים עם מד-חום אינטגרלי המאפשר לנו שליטה כמעט מוחלטת בשטח הצלייה, והוא ממוקם במקום נוח ובולט על מכסה הנירוסטה. כשנרצה להזיז את גריל הגז ממקום למקום – הדבר יתאפשר לנו בקלות, תודות לארבעת הגלגלים שלו המאפשרים ניוד פשוט וקל. ולסיום נציין, כי יש אחריות מורחבת של 10 שנים על מבערי הגז!

גרילי הגז מסדרת Summit של חברת Weber, מאפשרים לנו יעילות גבוהה בכל המדובר בהכנת הבשר, היות והם שמים דגש על עוצמת החום, כמות המבערים, שטח הצלייה, מכסה הנירוסטה

האיכותי, ושאר הפונקציות התורמות הן לצלייה של הבשר, והן לעישון ולעסיסיות שלו. חווית המשתמש בגרילים מסדרת Summit גם היא אינה נדחקת לצד, ומתאפיינת בנוחות ושליטה מקסימלית על תהליך הכנת הבשר, ובעת הפעולות הנלוות אליו.

0
  0
  עגלת הקניות
  עגלת הקניות שלך ריקה

  עדכון זמנים חשוב!

  ביום הזיכרון (13/05/24) הסניפים יהיו פתוחים עד השעה 16:00

   

  ביום העצמאות (14/05/24) הסניפים יהיו סגורים