חלקים לגרילי גז WEBER

יש לכם גריל גז של חברת וובר ? זקוקים לחלקים ? אתם מוזמנים לרכוש חלקים של בחברה המובילה בעולם לגרילי גז

גרילי הגז של חברת weber הם בהחלט קנייה לטווח הארוך. בעוד חלק מאיתנו מעדיפים לרכוש גריל פחמים פשוט ולהחליף אותו מדי שנה, מי שקונה גריל גז של weber – כנראה מעוניין לפנק את עצמו, ולקחת את חוויית הצלייה שלו כמה צעדים קדימה. בין אם אתם מחפשים חלקים לשדרוג גריל ה – weber שלכם, ובין אם זקוקים לחלקי חילוף חדשים עבורו… זהו המקום בשבילכם. כאן תוכלו למצוא את כל החלקים שתצטרכו, החל מחלקי חילוף אינטגרליים והכרחיים, וכלה בתוספים שישדרגו את החוויה שלכם ואת איכות המזון שאתם מכינים! אז… לפני שאתם ממהרים לרכוש מתקן חדש – אתם מוזמנים לעיין, למצוא את מה שדרוש לחידוש הגריל שלכם, להחזיר את הזמן אחורה, וגם לחסוך קניה של גריל חדש!

חלקים לגרילי גז בקטלוג:

מחפשים חלקי חילוף לוובר שלכם? הוובר שלכם כבר זקן ואתם רוצים לחדש אותו? הגעתם למקום הנכון.

משולשים לסדרת - GENESIS

מבערים לסדרת - Q

מבערים לגרילי גז! כל החלקים, כל האביזרים, כל מה שאתם צריכים בשביל הוובר שלכם!

משולשים לגרילי גז

אם חקרתם קצת את גריל הגז שלכם, בוודאי נתקלתם במשולשים – שתפקידם הוא לצבור את החום מהמבערים, ולדאוג לפיזור שלו בחלל הצלייה של הגריל. המשולשים עשויים מחומרים איכותיים כגון נירוסטה ואמייל, ומבנה המשולשים משתנה בהתאם לדגם גריל ה – weber שברשותכם. כאן תוכלו למצוא משולשים עבור מגוון הדגמים של גרילי גז תוצרת weber.


רשתות לגרילי גז

הרשתות למעשה יושבות מעל המשולשים בגריל הגז, ותפקידם לדאוג לפיזור חום אחיד ככל הניתן – על מנת שנקבל מזון איכותי. הרשתות עשויות ממגוון חומרים ובעיצובים שונים – שכל אחד מהם מותאם לתפקידו באופן היעיל ביותר. תוכלו למצוא כאן רשתות עליונות קלילות יחסית, ולעומתן – רשתות יצוקות וכבדות. צורת הרשתות משתנה, ומאפשרת צלייה יצירתית של מגוון מזונות.

בין אם מדובר ברשת אינטגרלית ובין אם מדובר ברשת המהווה שדרוג לגריל קיים – הרשתות שלנו עשויות ברמת גימור גבוהה במיוחד, על מנת לעכב את הבלאי ככל הניתן, וכמובן – על מנת להעניק לכם מזון איכותי וללא טעמי לוואי! הכנסו כבר עכשיו לבחור את רשת הצלייה החדשה שלכם, והקפידו, כמובן – לוודא שהיא מתאימה לגריל הגז שברשותכם.


מבערים לגרילים

המבער הוא זה שמעניק לגריל הגז שלנו את העוצמה שלו – שממנה למעשה, מתחיל כל הסיפור הנפלא של הכנת המזון… כולם יודעים – שלקוחות של חברת weber לא צריכים לרוץ לקנות גריל גז חדש עם כל בעיה! כאן תוכלו למצוא מבערים מכל הסוגים, שיאפשרו לכם לחדש את הגריל שלכם – ולקבל חוויה של מוצר חדש!


הצתות לגרילי גז

כשאנו רוכשים גריל גז, לעתים תקלה קטנה יכולה למנוע מאיתנו את ההנאה שבשימוש בו. תקלה קטנה כזו – יכולה להיות בעיה בהצתה של גריל הגז, שלמעשה ניתנת לפתרון פשוט. חברות רבות לא מאפשרות רכישה של חלקי חילוף – על מנת לעודד את הלקוחות לרכוש מוצר חדש ולהוציא כסף רב… וחבל. אנחנו מאפשרים לכם לרכוש ערכות הצתה, ואף כפתורי הפעלה לגרילי הגז שלנו, כך שלא תצטרכו להוציא כסף נוסף – ותוכלו לתקן את גריל הגז שלכם וליהנות ממנו!

בכל אחד מסניפי  הרשת  או באתר החברה grill. co.il  תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של חלקים לגרילי גז WEBBER כולל משולשים, רשתות, מבערים ועוד. במידה ויש לכם חלק שנשחק או נהרס והוא אינו נמצא במלאי, נוכל לנסות ולהזמינו מן היצרן. בנוסף תוכלו להתייעץ איתנו ולקבל הדרכה ומידע לגבי החלקים והמוצרים של חברת וובר העולמית. בנוסף לחלקים, תוכלו למצוא עוד שפע של אביזרים, כלי עזר ומוצרים נוספים רבים כדי לשדרג את יכולות הצלייה שלכם ולהפתיע את החברים והמשפחה במתכונים מגניבים, להפיק יותר מן הגריל שלכם ולגוון את הארוחות שאתם מכינים.

רשתות של גרילי גז של וובר נעות בין 400 – 500 ש”ח בהתאם לדגם המוצר שלכם והחומר שממנו עשויות הרשתות. רשתות עליונות יכולות לעלות בין 120 – 140 ש”ח, תלוי בדגם. בנוסף לרשתות וחלקים נוספים, תוכלו למצוא בכל אחד מסניפי  הרשת  GRILLN’MOREאו באתר החברה grill. co.il  אביזרים, כלי בישול ועזרים שונים שיאפשרו לכם להפיק הרבה יותר מן הגריל שלכם, להכין מגוון רחב יותר של ארוחות בריאות, מזינות וטעימות לכם, למשפחתכם ולחבריכם ולהפוך כל אירוע על האש אצלכם לחגיגה של ממש.

בהחלט! בהשקעה של כמה מאות בודדות של שקלים תוכלו להחליף לגריל שלכם רשתות ולהמשיך ליהנות עוד שנים ארוכות מן המוצר, ללא צורך להחליפו. בנוסף לרשתות ניתן גם להחליף משולשים, מבערים, וחלקים נוספים שייתכן ונשחקו והתקלקלו. תוכלו גם להתייעץ איתנו בטלפון ולשאול אותנו כל שאלה בנוגע למוצר. במידה ויש לכם חלק שהתקלקל אך אינו נמצא במלאי, אנו ננסה להזמינו מן היצרן ונודיעכם כשיגיע. במידה ואתם זקוקים לחלקים להחלפה לגרילי גז של וובר, תוכלו להשיגם בכל אחד מסניפי  הרשת  GRILLN’MOREאו באתר החברה grill. co.il .

במידה ותרצו להכשיר את גריל הגז וובר שלכם לפסח, תוכלו לעשות זאת על ידי החלפת הרשתות בחדשות ובכך להמנע מחשש חמץ. תוכלו להשיגם בכל אחד מסניפי  הרשת  GRILLN’MOREאו באתר החברה grill. co.il  ואם לא ניתן למצוא אותן במלאי, אנו ננסה להזמינן מן היצרן ונודיעכם כשיגיעו. מומלץ ליצור איתנו קשר לפחות חודש לפני כניסת החג על מנת לאפשר לנו שהות מספקת לנסות ולעזור לכם.

כן, ניתן להחליף מבערים לגרילי הגז של וובר, תוכלו להשיג אותם בכל אחד מסניפי  הרשת  GRILLN’MOREאו באתר החברה grill. co.il . בנוסף למבערים תוכלו להשיג מבחר גדול של חלקים לגרילי גז, אביזרים ועזרים נוספים לשדרוג הגריל שלכם ולהפיק יותר ארוחות בריאות וטעימות לכם ולמשפחתכם.

0
  0
  עגלת הקניות
  עגלת הקניות שלך ריקה

  עדכון זמנים חשוב!

  ביום הזיכרון (13/05/24) הסניפים יהיו פתוחים עד השעה 16:00

   

  ביום העצמאות (14/05/24) הסניפים יהיו סגורים