פחמים למעשנת

D&S מובילה את תחום יבוא אביזרי צליית הבשר בארץ, ובתור חברה מובילה בתחום – גם מספקת את כל החומרים והאביזרים הנלווים לטובת הכנת מזון איכותית. אחד מהחומרים החשובים ביותר כשאנו צולים בשר בגריל או במעשנת – הוא כמובן הפחם שבו אנו משתמשים!

זמן בערה ארוך

פחמים איכותיים במיוחד למעשנות, המעניקים זמן בערה ארוך יותר – ולכן הם חסכוניים מבחינת מחיר ונהדרים לצלייה איטית.

הדלקה פשוטה

הפחמים למעשנת מאפשרים הדלקה פשוטה ומהירה, וחוסכים מאיתנו את הצורך בשימוש בחומרי בערה לצורך הדלקתם. באופן זה, אנו יכולים לחסוך זמן ומאמץ מיותר, וליהנות ממזון ללא טעם לוואי מחומרי הבערה.

טעמי לוואי

לעתים אנשים מתפתים לקנות פחמים זולים יחסית, אך לא מודעים לכך שהם ישפיעו באופן ישיר על טעם ואיכות המזון. הפחמים שלנו אינם יוצרים טעמי לוואי בעייתיים במזון, ולכן אינם פוגעים באיכות המזון שאתם מכינים. כמו כן, הדלקתם הפשוטה והבערה החזקה שלהם – חוסכות מאיתנו את השימוש בחומרי בערה, שגם כן עשויים ליצור טעמי לוואי לא נעימים במזון.

סוגי פחם

קיימים סוגים שונים של פחם, בהתאם לתקציב שלכם. ניתן לרכוש פחם אירופאי איכותי – המצטיין בזמן בערה ארוך ובהדלקה קלה במיוחד, וניתן לבחור בפחם דחוס – המעובד במכונות מיוחדות שעוזרות לנצל אותו בצורה הטובה ביותר. הפחם הדחוס נדלק בקלות, בוער זמן רב והוא מושלם לתהליכי צלייה איטיים.  

חברת D&S מעניקה לכם את הפחמים הטובים ביותר למעשנה שלכם, כך שתוכלו לקבל את החוויה המושלמת מכל הבחינות!

בכל אחד מסניפי רשת   GRILLN’MORE תוכלו למצוא את מוצרי המותג האמריקאי הפופולארי Cowboy אשר מייצר פחם מ – 100% עץ היקורי ואלון טבעיים ללא תוספת חומרים נוספים. זהו פחם נקי שכמעט ולא מותיר אחריו אפר, ואינו מייצר עשן סמיך. עם זאת, הוא בוער במשך זמן ממושך ומאפשר להגיע לטמפרטורות גבוהות מאד לתוצאות הטובות ביותר ממש כמו במסעדות הבשרים הכי נחשבות. המותג Cowboy אוסף את העץ לפחם מעודפי מפעלים לרהיטים ונייר כאשר העץ עדיין במצבו הטבעי ואינו צבוע או מעובד, ובכך עוזר לשמור על הסביבה. ניתן לרכוש בכל אחד מן הסניפים או להזמינם במשלוח עד פתח הבית באתר החברה בכתובת grill. co.il

בוודאי שזה משנה. נתח הבשר שהנחתם במעשנת ייעטף בעשן בעל ארומה וניחוח העולה מן הפחמים במשך שעות ארוכות, ואם אלו יהיו באיכות גרועה, לא רק שהם יפגמו בטעם ובריח של הבשר, אלא הם גם עלולים להחדיר לתוכו חלקיקים רעילים. לכן מומלץ מאד להקפיד על רכישת פחם באיכות גבוהה מיצרן מוכר ואיכותי. דוגמא ליצרן מעולה אשר שם את בריאות המשתמשים במקום הראשון וגם את איכות הסביבה הינו המותג האמריקאי הפופולרי Cowboy אשר מכין את הפחם אך ורק מעצי היקורי ואלון טבעיים לא מעובדים אשר נאספו מעודפי ייצור של עצים לחיסכון משמעותי וצימצום כריתת העצים. ניתן להשיג את מוצרי החברה בכל אחד מסניפי רשת  GRILLN’MORE או להזמינם במשלוח עד פתח הבית באתר החברה בכתובת grill. co.il .

בכל אחד מסניפי רשת  GRILLN’MORE ניתן להשיג את מוצרי הפחם של המותג האמריקאי המוביל Cowboy בעלות של 100 ש”ח בלבד, וליהנות מפחם איכותי ברמה גבוהה מאד העשוי 100% עץ היקורי ואלון טבעיים אשר יוצרו במיוחד עבור מעשנת בשרים כדי לעטוף את נתחי הבשר בעשן בעל ארומה וטעם מיוחדים במינם ולהביא לתוצאות הטובות ביותר, ממש כמו מקצוענים אמיתיים. ניתן לרכוש את מוצרי חברת Cowboy בכל אחד מן הסניפים, או להזמינם במשלוח עד פתח הבית באתר החברה בכתובת grill. co.il .

בכל אחד מסניפי רשת  GRILLN’MORE ניתן למצוא את מותג הפחם המוביל בארה”ב Cowboy המצטיין ברמת האיכות הגבוהה של פחם עשוי 100% עץ היקורי ואלון אשר שומרת על איכות הסביבה ומסייעת להפחית כריתת עצים. הפחמים של המותג מתאימים למעשנת בשרים, גריל פחם, מדורות פתוחות, ועוד, ויעטוף את הנתחים שאותם תרצו לצלות או לעשן בארומה ובטעם ייחודיים ונפלאים. ניתן להשיגם בכל אחד מן הסניפים או להזמינם במשלוח עד פתח הבית באתר החברה בכתובת grill. co.il  לארוחות טובות יותר ובריאות יותר עבורכם ועבור כל המשפחה. 

0
  0
  עגלת הקניות
  עגלת הקניות שלך ריקה

  עדכון זמנים חשוב!

  ביום הזיכרון (13/05/24) הסניפים יהיו פתוחים עד השעה 16:00

   

  ביום העצמאות (14/05/24) הסניפים יהיו סגורים