פחמים למעשנת

D&S מובילה את תחום יבוא אביזרי צליית הבשר בארץ, ובתור חברה מובילה בתחום – גם מספקת את כל החומרים והאביזרים הנלווים לטובת הכנת מזון איכותית. אחד מהחומרים החשובים ביותר כשאנו צולים בשר בגריל או במעשנת – הוא כמובן הפחם שבו אנו משתמשים!

 • פחם דחוס 6.35K מבית *COWBOY*

  פחם דחוס 6.35K מבית *COWBOY*

  100.00
  מידע נוסף

זמן בערה ארוך

פחמים איכותיים במיוחד למעשנות, המעניקים זמן בערה ארוך יותר – ולכן הם חסכוניים מבחינת מחיר ונהדרים לצלייה איטית.

הדלקה פשוטה

הפחמים למעשנת מאפשרים הדלקה פשוטה ומהירה, וחוסכים מאיתנו את הצורך בשימוש בחומרי בערה לצורך הדלקתם. באופן זה, אנו יכולים לחסוך זמן ומאמץ מיותר, וליהנות ממזון ללא טעם לוואי מחומרי הבערה.

טעמי לוואי

לעתים אנשים מתפתים לקנות פחמים זולים יחסית, אך לא מודעים לכך שהם ישפיעו באופן ישיר על טעם ואיכות המזון. הפחמים שלנו אינם יוצרים טעמי לוואי בעייתיים במזון, ולכן אינם פוגעים באיכות המזון שאתם מכינים. כמו כן, הדלקתם הפשוטה והבערה החזקה שלהם – חוסכות מאיתנו את השימוש בחומרי בערה, שגם כן עשויים ליצור טעמי לוואי לא נעימים במזון.

סוגי פחם

קיימים סוגים שונים של פחם, בהתאם לתקציב שלכם. ניתן לרכוש פחם אירופאי איכותי – המצטיין בזמן בערה ארוך ובהדלקה קלה במיוחד, וניתן לבחור בפחם דחוס – המעובד במכונות מיוחדות שעוזרות לנצל אותו בצורה הטובה ביותר. הפחם הדחוס נדלק בקלות, בוער זמן רב והוא מושלם לתהליכי צלייה איטיים.  

חברת D&S מעניקה לכם את הפחמים הטובים ביותר למעשנה שלכם, כך שתוכלו לקבל את החוויה המושלמת מכל הבחינות!

0
  0
  עגלת הקניות
  עגלת הקניות שלך ריקה